Brendirajmo hrvatsku kvalitetu
Prijavite se na natječaj za bespovratna sredstva EU fonda i postanite nositelj znaka kvalitete HGK za proizvod/uslugu

Marex-gel d.o.o.

Ulice braće Miroslava i Janka Perice 12
23000 Zadar
023/213-109
023/316-288
info@marex-gel.hr

Tvrtka Marex-gel d.o.o. registrirana je 1991. godine u klasifikaciji proizvodne djelatnosti mliječnih proizvoda. Osnovu proizvodnog programa čini proizvodnja sladoleda namijenjenog ugostiteljskoj potrošnji i maloprodajnoj distribuciji. Bogatstvo okusa i aroma proizašlo iz tehnološkog napretka tvrtke potvrdilo je Marex-gel kao poslovnog partnera više od 600 subjekata u Zadarskoj, Šibenskoj i Splitskoj županiji, a odnedavno i u cijeloj Hrvatskoj.
Raspoloživost kapaciteta i stručnost zaposlenika 1999. godine rezultirali su proširenjem proizvodnog programa na dio asortimana zamrznutog tijesta. Krumpirovi njoki postaju prepoznatljiv proizvod tvrtke iz zimskoga proizvodnog ciklusa. Tako su eliminirane sezonske oscilacije iskoristivosti kapaciteta uz stalni angažman trinaestorice djelatnika. Ukupnost poslovanja u tekućoj godini obvezuje tvrtku na uvođenje sustava kvalitete ISO 9001:2000 u sklopu projekta LUK u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom – Županijskom komorom Zadar.

Naši znakovi...